Co wybierać w zmiennej, realności? Niezbędnie powinniśmy wybierać najlepsze, przetestowane i innowacyjne produkty. Które to?

STRONA GŁÓWNA

Gdziekolwiek nie popatrzeć otaczają nas nowe technologie. Czy to jesteśmy w dużym, mniejszym ośrodku miejskim czy w bardziej bogatym czy biednym kraju, jesteśmy w stanie zauważyć przejaw tego nowego trendu. Z czego to się bierze?


Biały smartfon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Na pewno z możliwości, jakie zapewniają te nowe urządzenia, a także coraz większego dostępu. To oznacza, że ich ceny są coraz niższe, więc może na ich kupno pozwolić sobie coraz większa ilość osób. Jednocześnie, na rynku właściwie istnieją dwie firmy, które rządzą, jakie mają tak solidną pozycję i tak solidne produkty, że nie sposób nie zwrócić na to uwagi. O jakich firmach mowa? O firmie Samsung i Apple.

Firma Samsung zawsze była znana, ale dopiero za sprawą rewolucji „smartfonowej” wyszła na czoło technologicznych zmian. Co się dziwić, kiedy smartfony Samsung są tak solidne i niezawodne. Weźmy na przykład taki Galaxy young. Mimo, iż telefon nie jest duży, to posiada dużą ilość zaawansowanych funkcji, zapewnia przy tym niezwykle wysokie parametry pracy. Jest mały, więc wygodnie mieści się w dłoni, ma dodatkowo spory ekran dotykowy o przekątnej 3,27”, co pozwala na korzystanie z wielu zaawansowanych funkcji. Wyposażony jest w procesor 1 GHz, a to gwarantuje, że urządzenie działa bardzo szybko. I nie jest ważne, czy słuchasz muzyki przeglądasz zdjęcia czy może oglądasz filmy. Telefon zawsze działa szybko!

Smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Smartfon posiada tak zwany tryb Easy Mode, a to pozwala na korzystanie z najbardziej ważnych funkcji, czyli z ulubionych kontaktów czy aplikacji. Niezwykle intuicyjny i nowoczesny interfejs Motion UI umożliwia rozpoznawać nieskomplikowane ruchy, a to gwarantuje komfort i swobodę żeby korzystać z tego urządzenia. Co do komputerów Apple, to prawdopodobnie napisano już wiele, ale warto wiedzieć, że niezmiennie, od wielu lat, marka ta cieszy się niesłabnącą popularnością. Czemu? Poza tym, że jest to marka kultowa, to faktycznie są ku temu podstawy.


Komputery Apple są wspaniale i solidnie zrobione, zastosowane są najbardziej nowatorskie rozwiązania designerskie, a ponadto komputery te są bardzo trwałe, szybko działają i bardzo długo działa ich bateria. To tak naprawdę dzięki tym: designerskim, ale tak naprawdę technicznym i innowacyjnym zaletom, komputery Apple są wybierane cały czas. Nie wydaje się, by tego typu trend miał się zmienić. Przynajmniej patrząc na to, co się dzieje na rynku i co są w stanie zapewnić inne firmy, warto wiedzieć, że w tej dziedzinie – komputerów, firma Apple jest zwyczajnie najlepsza.