Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sperience.org/includes/menu.inc).

Najkorzystniejszy sposób, żeby pokonać nudę – gry. A jak nie ma pogody – odpowiedź ta sama!

STRONA GŁÓWNA

Co robić, gdy brzydko za oknami, kiedy jesteśmy skazani na pozostanie w domu? Jest z pewnością dużo sposobów, by spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce na ciężkie roboty. Powinniśmy przyjąć to to jako możliwość spędzenia swojego wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby za oknami było słonecznie. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!

gra w scrubble
Author: Edsel Little
Source: http://www.flickr.com
Gry nigdy się nie znudzą, albowiem oferują wiele możliwości. Można zagrać na komputerze, ale także w gry planszowe. Może zagrać też w swoje wymyślone gry z przygotowanymi przez siebie przepisami i innymi dodatkami. Można zagrać o pieniądze, można po prostu pograć bez rywalizacji i innych rzeczy. Gry gwarantują nam ciekawą rozrywkę, a co więcej, każdy może sobie w nie zagrać. Nieważne, czy jest młodym czy starszym człowiekiem – każdy może zagrać, każdy może też czerpać przyjemność z tego (dla gracza: sprawdzone akcesoria i kontrolery do gier).

Co prawda, jeśli idzie o gry to można sklasyfikować je właśnie pod względem wieku. Najstarsi będą pewnie grali w gry planszowe lub być może w jakieś jeszcze inne, które nie są znane zbyt dobrze. Najmłodsi zaś wyjmą swoje tablety i zaczną grać w najnowsze i najbardziej zaawansowane gry komputerowe. Jest wiele możliwości, gdyż grać właściwie można na wszystkim. Najczęściej wybierane są konsole, ponieważ one też oferują najlepsze gry na najwyższym poziomie zaawansowania. Niemniej, w obecnych czasach grać można prawie na wszystkim, chociażby na smartfonie. Nie potrzeba kupować nawet konsoli, jeśli lubimy po prostu trochę pograć, w wolnym czasie. Ciekawie by było, gdyby ludzie starsi porzucili swoje planszowe gry na rzecz gier komputerowych. To samo zrobiliby najmłodsi, lecz w druga stronę. Ciekawe, jaka byłaby reakcja na tę zmianę. Masz ochotę pograć? Idealnie dla Ciebie - gry do pobrania i CD-key.

Do końca nie wiadomo, ale na pewno to byłoby ciekawe doświadczenie. No bo kto powiedział, że tak musi być, że dorośli grają w to, co zawsze, a młodzi, w to, co jest modne i na czasie. Tak to wygląda, ale to nie musi być norma. Wydaje się, że taka zmiana doświadczeń przydałaby się jednej, jak i drugiej stronie. Dorosłym, żeby zobaczyli czym są te „gry”, a ale też młodym, ponieważ są zbytnio uzależnieni od elektroniki. Gry planszowe trochę sprowadziłyby ich na ziemię.