Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sperience.org/includes/menu.inc).

Wspieranie kreatywności na najwyższym poziomie Przeczytaj o social lendingu!

STRONA GŁÓWNA

Na rynku jest zadziwiająco wiele ścieżek oraz możliwości, które zapewniają wspieranie kreatywności osób najbardziej zaangażowanych oraz ambitnych. Wystarczy tylko chcieć, a ciekawe możliwości stoją przed Tobą otworem! Już teraz polecane jest określić, co znajduje się wśród najważniejszych zainteresowań i czym pragniemy się zająć, gdyż im szybciej wyszukamy naszego konika, tym szybciej odniesiemy sukces. Wyjątkowo korzystne dla zainteresowanych osób możliwości, jakie dać może nasz kraj, są na wyciągnięcie ręki od zaraz.
Czym jest social lending?

pomysł - żarówka
Author: mattwalker69
Source: http://www.flickr.com
Decydując się dziś na social lending na Wspieram.to, czyli tzw. pożyczki społecznościowe czy społeczne, mamy do wyboru całą gamę doskonałych propozycji. Szczególnie oparte są one na zawieraniu opłacalnych dla obu stron transakcji pożyczek. Ustalane są one między osobami fizycznymi dzięki porozumiewaniu się przez różne serwisy społecznościowe. Nie korzysta się wtedy nawet z najdrobniejszej pomocy lub ingerencji jakichkolwiek pośredników, jak przykładowo tradycyjnych instytucji finansowych.



Efektywne i niewymagające finansowo wspieranie kreatywności

Na czym opiera się obecnie wspieranie kreatywności? Nie tylko wsparcie finansowe jest w cenie, lecz młodzi ludzie w szczególności szukają na swojej drodze właściwego mentora. Osobą inspirującą może być obecnie każdy. W prosty sposób można określić, kto ma dobre intencje i czym śladem chcielibyśmy podążać. Na realizowanie różnych celów potrzebujemy kapitał, jakiego nie posiadają młodzi ludzie w większości. To właśnie w celu wsparcia finansowego takim ambitnym osobom oraz wyróżniającej się intelektualnie młodzieży spieszą rozmaite, wypróbowane przez wielu organizacje w Polsce i strony oferujące crowdfunding.

Pożyczanie pieniędzy plus zaufanie kluczem do sukcesu

Znane w coraz szerszych kręgach pożyczki, z języka angielskiego social lending, opierają się w głównej mierze na osobistym wsparciu finansowym. Jest to wyjątkowo wygodna i bezpieczna szansa pożyczania pieniędzy. Jako pionierski taki serwis uznaje się brytyjski Zone of Possible Agreement – w skrócie Zopa. Zyskał on już na samym początku znaczną popularność, dzięki której także w pozostałych krajach zaczęły powstawać podobne sposoby wzajemnej pomocy.


Author: M.G.