Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sperience.org/includes/menu.inc).

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? Oferta usług funeralnych.

STRONA GŁÓWNA

Przemijanie bliskiej osoby to oczywiście zawżdy ogromna trauma dla jego rodziny. Mimo szoku w którym żałobnicy się znajdują, mają zwykle zaledwie dwa-trzy dni na pozałatwianie wszystkich formalności mających związek z pogrzebem. A jest ich sporo, są to nie jedynie sprawy urzędowe czy medyczne, lecz także często kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, załatwienie miejsca na pochówek), jak też zorganizowanie stypy itd..
Rzeczy do zorganizowania jest dużo, dlatego my, oferując swoje usługi pogrzebowe we Wrocławiu, dokładamy wszelkich starań, ażeby pomóc osobom po stracie w tych jakże ciężkich chwilach. Wspomniany zakład pogrzebowy Wrocław, oferuje swe usługi pośmiertne 24 godziny na dobę. Naszym doświadczonym pracownikom trzeba minimalnej ilości dokumentów, a nawet zwykłego upoważnienia, żeby zabrać z głowy rodziny znajdującej się w żałobie wszelkie formalności.
usługi pogrzebowe
Author: Iglesia en Valladolid
Source: http://www.flickr.com
Zadajemy minimalną ilość pytań.
Jesteśmy w stanie zorganizować usługi pogrzebowe Wrocław ale nie tylko. Mamy swe oddziały usiane w całej Polsce, tak więc jesteśmy w stanie zorganizować pogrzeb jak też stypę na terenie nieomal całej Polski. Oczywiście, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu - skredytujmy nasze usługi. Pomożemy pozałatwiać kwestie urzędowe jak i parafialne, to znaczy nabożeństwo pogrzebowe, także miejsce na pochówek. Realizujemy usługi doradcze w obszarze pochówku, podpowiemy dokąd się udać – krok po kroku, ażeby możliwie sprawnie pokonać wszelkie formalności: zaświadczenie od doktora, formalności urzędowe, druk nekrologów, stypa, itp., których wcale trzeba załatwić nie mało. Dysponujemy własną chłodnią, możemy zaoferować transport zwłok, także spoza granic Polski, przygotowanie zwłok do okazania w kaplicy. Mamy w ofercie trumny: z drewna dębowego, olchowego, topolowego, sosnowego, klasyczne jak też kremacyjne.
Mamy w ofercie również szeroki wybór urn: z kamienia, metalu, ceramiczne, drewniane, a również z materiałów mieszanych. Jako fabrykant urn i trumien oferujemy je w cenach producenta. Ponieważ mamy układy z pobliską kwiaciarnią, więc również wiązanki kwiatowe zdołamy zaoferować w bardzo niskich cenach. Jesteśmy do państwa usług po numerem telefonu (71) 76-98-465, kom. 566-887-565 całą dobę. Nasza strona WWW: pogrzeb Wrocław. com
.