Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sperience.org/includes/menu.inc).

Obecnie prowadzenie biznesu będzie się wiązać również z obecnością w internecie

STRONA GŁÓWNA

Rosnąca ilość konsumentów, szczególnie młodszego pokolenia, tylko przy pomocy sieci wyszukuje produkty i usługi, których potrzebuje. Z tego też powodu firmom są potrzebne strony internetowe, nawet jeśli miałyby to być najprostsze wizytówki, z niedługim opisem oferty i danymi kontaktowymi.

łącze internetowe
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
Rzecz jasna jeżeli ktoś będzie bardziej chciał pokazać się w internecie, znacznie więcej zaprezentować o swojej firmie czy uruchomić dodatkowy kanał sprzedaży, to pomyśleć może o bardziej rozbudowanym serwisie, przykładowo zintegrowanym z forum, blogiem albo sklepem internetowym.

Prostą stronę, szczególnie przy użyciu jednego z wielu dostępnych systemów CMS, da radę zaprojektować nawet początkujący student informatyki, jednak zaawansowane portale wymagają już specjalistów, dla których projektowanie stron to chleb powszedni. Z pewnością się przyda kreatywny grafik, jaki zajmie się graficzną stroną projektu, programista, który wszystko napisze i osoba zajmująca się treścią.

ocena stron internetowych
Author: SkullSpace Winnipeg
Source: http://www.flickr.com
Biorąc się za projektowanie strony internetowej warto mieć na uwadze to, w jakich technologiach będzie ona zrealizowana. Postawienie na nowoczesność jest niezwykle istotne, gdyż internet bardzo szybko ulega zmianom i muszą za tym nadążyć również internetowe serwisy. Jeszcze kilka lat temu profesjonalne strony www były projektowane w wersji na laptopy czy komputery, a ponieważ ich monitory posiadają dużą rozdzielczość, to i ogólne parametry stron były podobne.

Zaprojektowanie niewielkich mobilnych sprzętów bardzo odmieniło tego typu podejście, i dzisiaj porządne serwisy projektuje się w kilku różnych wersjach na różne rozdzielczości. Jest to co prawda bardziej kosztowne rozwiązanie, ale przy rosnącej popularność tabletów oraz smartfonów obecnie niezbędne. Następną rzeczą, o jaką trzeba zadbać podczas projektowania internetowej strony jest zgodność z regułami optymalizacji pod kątem reklamy internetowej. Odgrywa to taką rolę, że wyszukiwarki internetowe bardzo zwracają na to uwagę, i jeżeli wszystko będzie dobrze wykonane, to serwis będzie łatwiej wypromować.