Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/sperience.org/includes/menu.inc).

Robienie oprogramowania na Androida- wciel w życie swoją idee

STRONA GŁÓWNA


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń przenośnych większość osób nie jest w stanie wyobrazić sobie dalszego życia. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się we współczesnym świecie jednym znajbardziej popularnych środków służących do komunikowania się. Aplikacje do urządzeń mobilnych podpowiadają, jak najszybciej dojedziemy w dane miejsce, podpowiedzą, co obejrzeć w kinie i telewizji, podpowiedzą, jak poprawić figurę, i ostrzegą, jeśli przekroczyliśmy pułap ustalonych wcześniej wydatków w w ostatnim czasie.
android
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Robiąca wrażenie ilość aplikacji i koncepcji na Adroid i iOS (zobacz tutaj)jest tak ogromna, że każdy z nas znajdzie coś godnego uwagi dla siebie, mogą być to na przykład: * aplikacjezwiązane z fotografią i obróbką zdjęć * liczne komunikatory, które pogłębiają relacje ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – znakomite rozwiązanie dla kierowców, * radia internetowe, które wspaniale sprawuje się w trakcie jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida (zobacz na jojomobile.eu/oferta) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest szczególnie trudne. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na emocjonującą grę? Zastanów się, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.
Zarówno niewielkie firmy jak i duże koncerny nabywają coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zapotrzebowanie na tego typu programowanie jest duże, a będzie coraz większe. W momencie bardzo szybkiego postępu Internetu stale wzrasta także zapotrzebowanie na programistów, którzy specjalizowaliby się w tworzeniu aplikacji mających powodzenie w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz pasja tworzenia aplikacji jest bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. Generalnie bez żadnych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest nowoczesnym zawodem i z pewnością jest to zawód, który jeszcze będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz śmielej wszelkiego rodzaju nowinki informatyczne przedostają się do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.